Тематичний захід «Будь уважним на дорозі».

В суботу, 6 липня, в Будинку учнівської творчості м.Трускавець відбувся тематичний захід на тему: «Будь уважним на дорозі», який підготували учасники гуртка «Сценічна мова» (керівник Галина Бучкович) для наймолодших гуртківців БУТу – гуртка «Школа раннього розвитку» (керівник Алла Магур).
Розпочала свято Влада Магур гуморескою «Ведмідь і мопед», прослухавши яку, глядачі одразу здогадалися, якою буде тема заходу. Саша Шпагін (наймолодший учасник гуртка) прочитав віршик про хлопчика, з яким ледь не трапилася біда на дорозі. Юні актори підготували театралізовану сценку, в якій Вовчик-братик (роль якого зіграв Єгор Войтюк), задумавши прогулятися вулицями Трускавця, мало не потрапив під машину, і тому вирішив звернутися до дітей та лісових друзів, щоб допомогли йому вивчити правила дорожнього руху. Зайчик (Анастасія Войтюк), побачивши Вовчика, спершу злякався, але потім порадив Вовчику звернутися до маленької Мишки-Шкряботушки (Вікторія Шпагіна) з приводу його прохання. Та Мишка теж не допомогла Вовчику, адже і вона надзвичайно боїться машин, які гучно сигналять на дорозі. А хитрунка Лисичка (Діана Закревська), як не дивно, на цей раз проявила ввічливість і доброзичливість! Разом з вихованцями БУТу вона таки навчила Вовчика поведінки на дорозі. Потім був перегляд повчального мультфільму про безпеку на дорозі.
І раптом з’являється на сцені Мавка Лісова (Марія Петришин), яка відверто насміхається з Вовчика, переконуючи всіх присутніх, що тут нема чого вчити! Все дуже просто – йти не можна, де машини; що всі, хто тротуаром ходять, звуться просто – пішоходи! Мавка навіть запросила всіх присутніх в гості!
В ролі ведучих блискуче виступили Марія Еліковська, Святослава Аркатова і Марія Шимко. Вони ознайомили глядачів з правилами поведінки на дорозі, загадували загадки, грали в ігри з глядачами, спілкувалися з лісовими друзями. Слід зауважити, що навіть батьки брали активну участь у святі.
А потім всі дружньо вийшли на подвір’я БУТу, де продовжили грати в ігри-руханки і розмалювали все подвір’я красивими, яскравими малюнками.
Свято пройшло, наче на одному диханні. Кожен, навіть дехто з дорослих, виніс щось важливе для себе.
Організували та провели святкове дійство: завідувач організаційно-масового відділу – Галина Бучкович та культорганізатор – Михайло Стародуб.
Поширити: