Наші переможці обласних змагань учнівської молоді Львівщини зі спортивного орієнтування

18-21 травня на турбазі «Карпати» у с. Кам’янка відбулися Відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Трускавець на них представляла команда вихованців гуртка Спортивного орієнтування Будинку учнівської творчості «4 сторони світу».
Команди змагалися у різних вікових групах. У молодшій, де стартували і наші орієнтувальники, було 22 команди та близько 70 учасників.
Юні трускавчани гідно представили наше місто. Вже у перший день срібну нагороду на «Короткій дистанції» у групі Ч-12 приніс учень 6-В класу НВК «СЗШ №2 – Гімназія» Богдан Дречевич. Наступного дня на дистанції «Спринт» він покращив свій результат «золотом». Такого ж успіху у групі Ч-14 досягнув і Максим Бунь (СЗШ №3, 8-А клас). А Настя Головей і Данило Ткачишин (7-А клас НВК «СЗШ №2 – Гімназія») були другими.
Справжню волю до перемоги продемонструвала учениця 6-А класу СЗШ №3 Юля Загвойська. Ще на першому контрольному пункті вона втратила на заболоченій ділянці кросівок, але не зійшла з дистанції, взяла всі 7 КП і «напівбоса» фінішувала п’ятою!
Інші наші гуртківці – Максим Вовчанський і Вадим Бадріашвілі (7-А клас НВК «СЗШ №2 – Гімназія») – також не пасли задніх і додали в командну скарбничку дорогоцінні додаткові бали.
Завдяки усім їм «4 сторони світу» посіли 2. місце на дистанції «Спринт», 3. – у загальнокомандній першості і привезли додому дві золоті, чотири срібні та одну бронзову медаль.
Вітаємо переможців та призерів!
                                                                                                Керівник гуртків Пішохідного туризму
                                                                                                                     і Спортивного орієнтування
                                                                                                                            Олександр Бляхарський
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Поширити: